MSV Brno 2017

 

Jako již tradičně se naše společnost HUBER EDM spol. s.r.o. zúčastnila mezinárodního strojírenského veletrhu MSV Brno, který se konal ve dnech 9.-13.10.2017

 

 

O dobré kondici české ekonomiky, průmyslu jako celku a strojírenství především, svědčí enormní množství návštěvníků, kteří se veletrhu MSV Brno 2017 zúčastnili.

 

 

Expozice HUBER EDM spol. s.r.o. se na letošním ročníku rozšířila a návštěvníkům představila celkem 4 stroje. Zcela poprvé zde byla k vidění drátová řezačka EXCETEK nové řady NP400G, s přídavnou rotační osou. Velký ohlas, který tento stroj vyvolal, svědčí o tom, že se jedná o moderní, velmi zdařilý stroj, schopný plnit nejnáročnější požadavky zákazníků v oblasti drátového řezání.

 

Neodmyslitelnou součástí expozice se již stala osvědčená a zákazníkům velmi dobře známá CNC elektroerozivní vrtačka startovacích otvorů RIVER 600, která byla tentokrát předvedena v 6-ti osém provedení (s rotačním a naklápěcím stolem) a automatickými výměníky elektrod i vodítek.

 

 

Ne každý však potřebuje pro vyvrtání startovacího otvoru plně vybavený CNC stroj. Také na tyto zákazníky společnost HUBER EDM pamatovala a jako jednu z možných variant řešení představila jednoduchou NC elektroerozivní vrtačku RIVER 3.

 

 

V neposlední řadě paletu elektroerozivních strojů doplňovala tryskací kabina IG-H-1000 a expozice zaměřená na spotřební materiál, upínání, náhradní díly a ostatní potřeby pro oblast elektroeroze a tryskání.

 

 

Během veletrhu jsme na našem stánku přivítali naše stávající zákazníky, ale zároveň rozjednali spolupráci s mnoha desítkami nových firem. Růst naší firmy jde každým rokem kupředu, proto věříme, že se na této společenské akci v Brně potkáme i v příštích letech.

 


Děkujeme všem zákazníkům, kteří nás na MSV Brno 2017 navštívili!

 

 

 

za společnost HUBER EDM spol. s r.o.

 

Ing. Stanislav Horák

 

ředitel společnosti