Ohlédnutí za veletrhem MSV

Také v tomto roce se společnost HUBER EDM spol. s r.o. zúčastnila mezinárodního strojírenského veletrhu MSV Brno, konaného 3.-7.10.2016, kde měla vlastní stánek.Veletrh MSV Brno je považován za nejvýznamnější strojírenský veletrh ve střední Evropě. Podstatnou součástí veletrhu je také výstava obráběcích strojů a zařízení pro výrobu forem a nástrojů. Většina návštěvníků se na základě informací získaných na MSV Brno ovlivňuje při rozhodování o svých investicích.

 

Stálému významu tohoto veletrhu odpovídá také velký počet zainteresovaných návštěvníků, kteří během týdne navštívili stánek naší firmy. Mnoho cílených a velmi konkrétních dotazů i poptávek prokázaly nejen na důležitost tohoto veletrhu, ale současně odráží skutečnost, že potřeba strojního vybavení, upínacích systémů a kvalitních spotřebních materiálů v oboru strojírenství stále stoupá.

 

Na stánku byla vystavena CNC elektroerozivní vrtačka startovacích otvorů River 600 s řadou inovací. Vývoj se tedy nezastavil ani v případě tohoto stroje, který již řadu let patří v Evropě    na vrchol díky vynikajícímu poměru kvalita, cena a výkon.

 

Další část naší expozice byla zaměřena na spotřební materiál, upínání, náhradní díly a ostatní potřeby pro oblast elektroeroze a tryskání, které naše firma nabízí a dodává svým zákazníkům v České a Slovenské republice.

 

Po celou dobu konání veletrhu byl Ing. Stanislav Horák, ředitel společnosti HUBER EDM, a jeho tým k dispozici, připraven zodpovídat otázky nových i stávajících zákazníků. Již během veletrhu byly domluveny schůzky se zákazníky, které se uskuteční v následujících týdnech.